top of page
top_alto-rendimiento_32.jpg

FİRMAMIZ VATAN TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞİRKETİNİN MANAVGAT BÖLGESİ ACENTESİ OLUP , FİRMA ADINA SATIŞ VE TEKNİK DESTEK SAĞLAMAKTADIR.

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN FİRMANIN WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

www.vatantelekom.com.tr

Vatan Telekom BİREYSEL (RADİO LİNK)

TAAHHÜTSÜZ ABONELİKLERİ

Kapsama alanları ; Side, Kumköy, Ilıca, Evrenseki, Çolaklı

Evinizin dışında yüksek bir noktaya koyacağımız (Çatı veya balkon) Küçük botutta bir alıcımızla size en yakın kurmuş olduğumuz bir pop noktası istasyonumuzdan internet hizmetini sağlamaktayız. Alıcıya bağlı Cat 6 internet kablosunu evinizin içinde istediğiniz bir yere koyacağımız modem (access point) inize bağlayarak kullanım alanınızda kablosuz internet (wireless) hizmetini sağlamaktayız. Bu sayede Cep telefonlarınız, tablet ve dizüstü bilgisayarlarınız kablosuz bağlanabilir, televizyon, masa üstü bilgisayarlarınızda  modeminizde bulunan kablolu çıkışlar ile bağlanabilir ister kablolu ister kablosuz internet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sistem kiralama

Kurulum ücreti sürekli internet kullanıcıları için 300 tl. dir. Bu fiyata modem (access point) , Kablo , Alıcı kullandırma bedeli ve kurulum dahildir. Sistem kiralama modelinde müşteri senede 2 ay dondurma hakkına sahiptir. Müşteri istediği zaman iptal ettirebilir ,kapsama alanımızda istediği yere internetini nakil edebilir. çatınızdaki alıcı firmaya aittir , iptal yada 2 ay paket alımı olmazsa firmamız cihazımızı ücretsiz söker. Dilerseniz modeminizi geri bize satabilirsiniz.İnternet hizmetimiz taahhütsüz ve ön ödemeli bir sistem olduğundan seçecek olduğumuz internet paketinizin ücretini önden verip 30 gün süreyle satın almış oluyorsunuz.Sistem otomatik olarak 30 gün sonunda sizi mesajla uyararak otomatik olarak internet hizmetini dondurur. Paketinizin süresi dolmadan ödeme yapabilir kesinti yaşamadan internet kullanımına devam edebilir veya kapanmış olsa dahi tekrar yeni bir paket alarak internet hizmetinizi hemen sürdürebilirsiniz.Paket süreniz ödeme yaptığınız gün başlar. Dilediğiniz gibi her yeni paket alımınızda paket değişikliği yapabilir hızınızı yükseltir yada düşürebilirsiniz.

Sistem satın alma

Sistem satın alma ücreti 600 tl dir. Bu modelimizde  modem (access point) , Kablo , alıcı , kurulum fiyata dahildir. Sistem satın alan müşteri internet paketi satın alıp almamakta özgürdür. Dilediği zaman dilediği ayda internet paketi alabilir ve kullanabilir. Alıcı ve modem müşterinin olur. Senenin belirli aylarında tatile gelen yazlıkçı ve turistler için ideal bir modeldir.

3 mbps.upload

8 mbps.

70 TL.

10 mbps.

3 mbps.upload

90 TL.

16 mbps.

2 mbps.upload

125 TL.

20 mbps.

3 mbps.upload

150 TL.

Fiyatlarımıza KDV ve özel iletişim vergileri dahildir.

Vatan Telekom KURUMSAL (RADIO LİNK)

TAAHHÜTSÜZ

Oluşturduğumuz Network sayesinde yüksek hızlardaki interneti ayağınıza getiriyoruz.İhtiyaç doğrultusunda internet hızınızı belirleyin , biz verelim .Oteller ,Toplu konutlar ,Siteler kısacası tüm kamu ve özel kuruluşlar metro wifi hizmetinden yararlanabilir.

Kurumsal müşterilerimize internet hizmetini direk ana merkez yada pop noktalarımızdan , noktadan noktaya (point to point) profesyonel cihazlarımızla direk Radyo link kurarak sağlamaktayız.

Asimetrik

20 mbps. download

10 mbps. Upload

+ Statik İP 

30 mbps. download

15 mbps. Upload

+ Statik İP 

40 mbps. download

20 mbps. Upload

+ Statik İP 

50 mbps. download

25 mbps. Upload

+ Statik İP 

Simetrik

20 mbps. download

20 mbps. Upload

+ Statik İP 

30 mbps. download

30 mbps. Upload

+ Statik İP 

40 mbps. download

40 mbps. Upload

+ Statik İP 

50 mbps. download

50 mbps. Upload

+ Statik İP 

60 mbps. download

60 mbps. Upload

+ Statik İP 

70 mbps. download

70 mbps. Upload

+ Statik İP 

90 mbps. download

90 mbps. Upload

+ Statik İP 

100 mbps. download

100 mbps. Upload

+ Statik İP 

Kurumsal Tarifeler için Lütfen Bizimle İrtibata Geçin...

Vatan Telekom KURUMSAL SİMETRİK (FİBER KABLOLU)

TAAHHÜTLÜ (2 YIL ) 

Kurumsal işletmeler (Oteller, Tatil köyleri , siteler ,hastane vb.) için kablolu METRO ETHERNET  .Genişbant, 10 Mbps’den 1 Gbps (1000 mbps) ve hatta daha da üzeri hızlarda,ölçeklenebilir, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik (download ve upload hızları eşit) ve kaliteli destek hizmetleri içeren Metro Ethernet İnternet, tüm dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. Side 'den gündoğdu'ya kadar lokasyonuna göre 1 yıllık taahhütünüzle işletmenize yeraltından kablonun ulaştırılması , fiber swich ve fiber sonlandırmayla anahtar teslim istediğiniz hızı size ulaştırıyoruz.


AVANTAJLARI ;


YURT DIŞI İNTERNET ÇIKIŞLARI Türkiye’de ilk defa uluslararası internet erişiminin sağladığı avantajlar fiyat farkı olmaksızın sağlanır.


ÖLÇEKLENEBİLİR ESNEK BANT GENİŞLİĞİ


10 Mbps’den 1 Gbps (1000 Mbps) ve ihtiyaca göre daha da yüksek hızlarda erişim sağlanır.


SERVİS SEVİYE SÖZLEŞMESİ


Yüksek kalite ve erişilebilirlikte servis sağlanır, hizmet seviyesi taahhüdü sunulur.


SATIŞ SONRASI DESTEK


7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir servis hizmeti sunulur.


TRAFFIC ENGINEERING


İnternet trafiğiniz, en iyi trafik mühendisliği yaklaşımlarıyla omurgamızda yönetilir, böylece sıkışıklık ve bundan kaynaklanan yavaşlıklar önlenir.


Detaylı bilgi fiyatlar için lütfen bizi arayınız;
 

FİRMAMIZ VATAN TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞİRKETİNİN MANAVGAT BÖLGESİ ACENTESİ OLUP , FİRMA ADINA SATIŞ VE TEKNİK DESTEK SAĞLAMAKTADIR.

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN FİRMANIN WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

www.vatantelekom.com.tr

bottom of page