top of page

VATAN TELEKOM KURUMSAL (RADIO LİNK)

TAHAHHÜTSÜZ

Oluşturduğu Network sayesinde VATAN TELEKOM yüksek hızlardaki interneti ayağınıza getiriyor.İhtiyaç doğrultusunda internet hızınızı belirleyin , VATAN TELEKOM sağlasın .Oteller ,Toplu konutlar ,Siteler kısacası tüm kamu ve özel kuruluşlar VATAN TELEKOM hizmetinden yararlanabilir.

Kurumsal müşterilere internet hizmetini ana merkez yada pop noktalarımızdan , noktadan noktaya (point to point) profosyonel cihazlarımızla direk link kurarak sağlamaktayız.

Asimetrik

20 mbps. download

10 mbps. Upload

+ Statik İP 

30 mbps. download

15 mbps. Upload

+ Statik İP 

40 mbps. download

20 mbps. Upload

+ Statik İP 

50 mbps. download

25 mbps. Upload

+ Statik İP 

Simetrik

20 mbps. download

20 mbps. Upload

+ Statik İP 

60 mbps. download

60 mbps. Upload

+ Statik İP 

30 mbps. download

30 mbps. Upload

+ Statik İP 

70 mbps. download

70 mbps. Upload

+ Statik İP 

40 mbps. download

40 mbps. Upload

+ Statik İP 

90 mbps. download

90 mbps. Upload

+ Statik İP 

50 mbps. download

50 mbps. Upload

+ Statik İP 

100 mbps. download

100 mbps. Upload

+ Statik İP 

Kurumsal Tarifelerimiz için Lütfen Bizimle İrtibata Geçin...

KURUMSAL SİMETRİK (FİBER METRO ETHERNET)

TAHAHHÜTLÜ (2 YIL ) 

Kurumsal işletmeler (Oteller, Tatil köyleri , siteler ,hastane vb.) için kablolu METRO ETHERNET  .Genişbant, 10 Mbps’den 1 Gbps (1000 mbps) ve hatta daha da üzeri hızlarda,ölçeklenebilir, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik (download ve upload hızları eşit) ve kaliteli destek hizmetleri içeren Metro Ethernet İnternet, tüm dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. Side 'den gündoğdu'ya kadar lokasyonuna göre 1 yıllık taahhütünüzle işletmenize yeraltından kablonun ulaştırılması , fiber swich ve fiber sonlandırmayla anahtar teslim istediğiniz hızı size ulaştırıyoruz.


AVANTAJLARI ;
YURT DIŞI İNTERNET ÇIKIŞLARI Türkiye’de ilk defa uluslararası internet erişiminin sağladığı avantajlar fiyat farkı olmaksızın sağlanır.
ÖLÇEKLENEBİLİR ESNEK BANT GENİŞLİĞİ
10 Mbps’den 1 Gbps (1000 Mbps) ve ihtiyaca göre daha da yüksek hızlarda erişim sağlanır.
SERVİS SEVİYE SÖZLEŞMESİ
Yüksek kalite ve erişilebilirlikte servis sağlanır, hizmet seviyesi taahhüdü sunulur.
SATIŞ SONRASI DESTEK
7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir servis hizmeti sunulur.
TRAFFIC ENGINEERING
İnternet trafiğiniz, en iyi trafik mühendisliği yaklaşımlarıyla omurgamızda yönetilir, böylece sıkışıklık ve bundan kaynaklanan yavaşlıklar önlenir.


Detaylı bilgi fiyatlar için lütfen bizi arayınız;
 

Lisanslı Band Çözümleri

Bilişim Teknolojileri Kurumundan aldığı lisans kapsamında frekans kirliliğinin yoğun olarak yaşandığı ve maksium performans ve hızın istendiği durumlarda Lisanslı Band Çözümleri ile hizmetinizde. İstenilen kriteler göz önünde bulundurularak . PTP ve PtMP hizmetleri Lisanslı Band üzerinden de gerçekleştirilebilir. İlgili lokasyonlar arasında açık görüş , freshnel zone analizleri ve bölgedeki hava şartları göz önünde bulundurularak frekans şeçilir. BTK kurum başvuruları tarafımızdan yapılır ve kurumdan gelecek frekans kullanım yetki belgesinin ardından kurulum gerçekleşir. Lisanslı Band kullanım ücretleri yıllık olarak tahsil edilir.

FİRMAMIZ VATAN TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞİRKETİNİN MANAVGAT BÖLGESİ ACENTESİ OLUP , FİRMA ADINA SATIŞ VE TEKNİK DESTEK SAĞLAMAKTADIR.

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN FİRMANIN WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

www.ligonet.com.tr

bottom of page