top of page

FİRMAMIZ VATAN TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞİRKETİNİN MANAVGAT BÖLGESİ ACENTESİ OLUP , FİRMA ADINA SATIŞ VE TEKNİK DESTEK SAĞLAMAKTADIR.

Vatan Telekom BİREYSEL (RADİO LİNK)

Kapsama alanları ; Side, Kumköy, Ilıca, Evrenseki, Çolaklı

Evinizin dışında yüksek bir noktaya koyacağımız (Çatı veya balkon) Küçük botutta bir alıcımızla size en yakın kurmuş olduğumuz bir pop noktası istasyonumuzdan internet hizmetini sağlamaktayız. Alıcıya bağlı Cat 6 internet kablosunu evinizin içinde istediğiniz bir yere koyacağımız modem (access point) inize bağlayarak kullanım alanınızda kablosuz internet (wireless) hizmetini sağlamaktayız. Bu sayede Cep telefonlarınız, tablet ve dizüstü bilgisayarlarınız kablosuz bağlanabilir, televizyon, masa üstü bilgisayarlarınızda  modeminizde bulunan kablolu çıkışlar ile bağlanabilir ister kablolu ister kablosuz internet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sistem kiralama

Kurulum ücreti sürekli internet kullanıcıları için 300 tl. dir. Bu fiyata modem (access point) , Kablo , Alıcı kullandırma bedeli ve kurulum dahildir. Sistem kiralama modelinde müşteri senede 2 ay dondurma hakkına sahiptir. Müşteri istediği zaman iptal ettirebilir ,kapsama alanımızda istediği yere internetini nakil edebilir. çatınızdaki alıcı firmaya aittir , iptal yada 2 ay paket alımı olmazsa firmamız cihazımızı ücretsiz söker. Dilerseniz modeminizi geri bize satabilirsiniz.İnternet hizmetimiz taahhütsüz ve ön ödemeli bir sistem olduğundan seçecek olduğumuz internet paketinizin ücretini önden verip 30 gün süreyle satın almış oluyorsunuz.Sistem otomatik olarak 30 gün sonunda sizi mesajla uyararak otomatik olarak internet hizmetini dondurur. Paketinizin süresi dolmadan ödeme yapabilir kesinti yaşamadan internet kullanımına devam edebilir veya kapanmış olsa dahi tekrar yeni bir paket alarak internet hizmetinizi hemen sürdürebilirsiniz.Paket süreniz ödeme yaptığınız gün başlar. Dilediğiniz gibi her yeni paket alımınızda paket değişikliği yapabilir hızınızı yükseltir yada düşürebilirsiniz.

Sistem satın alma

Sistem satın alma ücreti 600 tl dir. Bu modelimizde  modem (access point) , Kablo , alıcı , kurulum fiyata dahildir. Sistem satın alan müşteri internet paketi satın alıp almamakta özgürdür. Dilediği zaman dilediği ayda internet paketi alabilir ve kullanabilir. Alıcı ve modem müşterinin olur. Senenin belirli aylarında tatile gelen yazlıkçı ve turistler için ideal bir modeldir.

2 mbps.upload

6 mbps.

60 TL.

3 mbps.upload

8 mbps.

75 TL.

10 mbps.

3 mbps.upload

90 TL.

15 mbps.

3 mbps.upload

150 TL.

15 mbps.

5 mbps.upload

240 TL.

Fiyatlara KDV ve özel iletişim vergileri dahildir.

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN FİRMANIN WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

www.ligonet.com.tr

bottom of page